LAUBLE

PRÄZISIONSDREHTEILE

Impressum

Lauble GmbH Präzisionsdrehteile

Steinbeisstraße 2, 78655 Dunningen

Informacje zgodnie z § 5 TMG

Reprezentowane przez

Sonja Auber, Günther Lauble, Sascha Auber, Timo Auber

Kontakt

Fon +49 (0)7403 / 92908-0

Fax +49 (0)7403 / 92908-90

info@lauble.com

https://www.lauble.com

Wpis do rejestru

Wpis do rejestru handlowego.

Sąd rejestrowy w Stuttgarcie

Numer rejestracyjny: HRB-Nr. 470948

Numer identyfikacyjny VAT zgodnie z §27 a Ustawy o podatku obrotowym

DE 142647444

Komisja Europejska udostępnia platformę internetowego rozstrzygania sporów (ODR):

http://ec.europa.eu/consumers/odr

Nasz adres e-mail znajduje się powyżej w stopce redakcyjnej.

Nie jesteśmy gotowi ani zobowiązani do udziału w procedurach rozstrzygania sporów przed konsumenckim organem rozjemczym.

Projektowanie, projektowanie stron internetowych i programowanie

Lauble GmbH Präzisionsdrehteile:

www.lauble.com, www.lauble-drehteile.de

Disclaimer

Odpowiedzialność za treści

Jako usługodawca jesteśmy zgodnie z § 7 ust. 1 TMG jest odpowiedzialna za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Zgodnie z §§ 8-10 TMG jako usługodawca nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji stron trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność.

Obowiązki usunięcia lub zablokowania wykorzystania informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa pozostają nienaruszone. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jest możliwa dopiero od momentu informacji o konkretnym naruszeniu prawa. Po otrzymaniu zawiadomienia o naruszeniu prawa natychmiast usuniemy te treści.

Odpowiedzialność linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. W związku z tym nie możemy ponosić odpowiedzialności za te treści stron trzecich. Za treść stron, do których prowadzą linki, odpowiada zawsze odpowiedni dostawca lub administrator tych stron. Połączone strony zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawa w momencie umieszczania linków. Nielegalne treści nie były widoczne w momencie umieszczania linku.

Jednak stała kontrola treści stron, do których prowadzą linki, jest nieuzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia prawa. Po otrzymaniu zawiadomienia o naruszeniu prawa natychmiast usuniemy takie linki.

Prawa autorskie

Treści i prace tworzone przez operatorów na tych stronach podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Kopiowanie, opracowywanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pobieranie i kopie tej strony są dozwolone wyłącznie do użytku prywatnego, niekomercyjnego.

O ile treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. W szczególności treści stron trzecich są oznaczane jako takie. Jeśli mimo to zostaną Państwo poinformowani o naruszeniu praw autorskich, prosimy o powiadomienie. Po otrzymaniu informacji o naruszeniu prawa natychmiast usuniemy takie treści.