Lauble Drehteile 02

Ciągle inwestujemy w nowoczesne urządzenia peryferyjne, takie jak automatyczny magazyn części drobnych, który przejmuje zaopatrzenie w narzędzia za pomocą kodów kreskowych....

Czytaj więcej
Lauble Drehteile 01

Specjalizujemy sie w obróbce precyzyjnej. Nasi klienci pochodzą z różnych gałęzi przemysłu. Zajmujemy się profesjonalną obróbką części,oraz wykończeniem i montażem.

Lauble Drehteile 03

Najwyższa jakość jest wynikiem wysokiej jakości pracy i konsekwentnej kontroli jakości. (Posiadamy również certyfikat DIN EN ISO 9001)

Czytaj więcej
Lauble Drehteile 04

Aby wzmocnić nasz zespół, poszukujemy zaangażowanych i doświadczonych osób.

Czytaj więcejAplikuj online teraz! !
59 LAT LAUBLE
A SPANCHING SUCCESS STORY
WKRÓTCE
ROZBUDOWA OBSZARU PRODUKCYJNEGO O NOWY OBSZAR SZKOLENIOWY
Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji
Rozwiązania dla różnych branż
Lauble GmbH Präzisionsdrehteile 3D Drehteile

Najlepsza   jakość

Made in Germany

Dbamy również o szczegóły
[Translate to Polish:]
Fakty

PRECYZJA NAJLEPSZYM CZAS

59

Doświadczenia

45

Pracowników

35

Maszyn

3 - 65mm

Średnica

5000

Metrów kwadratowych

Skomplikowane procesy zamawiania nie są już potrzebne
Lauble digitalizuje proces zamawiania i łączy go z optymalnie skoordynowaną, szybką produkcją.

W Dunningen w domu – w Europie w domu

Dostarczamy Państwu nasze wysokiej jakości produkty w całej Europie.

Najedź myszką na mapę, aby uzyskać więcej informacji.

Niemcy

Nasze wysokiej jakości precyzyjne części toczone trafiają do Państwa z południa Niemiec. Czy to na wietrznym Morzu Północnym, czy na wybrzeżu Bałtyku, w Alpach Bawarskich czy w Nadrenii. Gdziekolwiek jesteś, dostarczamy do Ciebie na terenie całych Niemiec - i to w najlepszym możliwym czasie!

Jeśli chodzi o części toczone na rynek francuski, jesteśmy właściwym kontaktem. Ze względu na bliskość Francji możemy wykazać się wieloletnią przyjazną współpracą z firmami francuskimi. Zadzwoń do nas.

W ostatnich latach wielu Niemców zamieszkało w słonecznej Hiszpanii i czuje się jak w domu. Nasze wysokiej jakości produkty są również gotowe na słońce. Po prostu skontaktuj się z nami. Chętnie Ci dostarczymy - bez względu na to, gdzie w Hiszpanii.

Niezależnie od tego, czy mieszkasz na północy, czy na najbardziej wysuniętym na południe krańcu Włoch. Nasze wysokiej jakości produkty trafiają do Ciebie - bez względu na to, w którym miejscu Włoch.

Austria znana jest z malowniczych krajobrazów z wieloma dolinami i górami. To nie jedyny powód, dla którego od wielu lat utrzymujemy dobre i przyjazne stosunki z naszym sąsiednim krajem. Czy Twoja firma ma siedzibę w Austrii? Więc chodźmy. Z przyjemnością przekonamy Państwa do naszych wysokiej jakości produktów.

Od lat utrzymuje się ożywiony kontakt biznesowy z Polską. Zaopatrujemy już większe polskie firmy z różnych branż.

Położona w sercu Europy, nie tylko czeska Praga jest bardzo popularnym celem podróży. Nasze produkty również bardzo chętnie trafiają – i to nie tylko do Pragi. Skontaktuj się z nami, z przyjemnością Ci dostarczymy. Bez znaczenia, w której części Czech.

Oprócz wysokiej jakości najwyższym priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta i profesjonalizm. Oczywiście dotyczy to również zamówień z Belgii. Nie wahaj się więc skontaktować z naszym przyjaznym personelem sprzedaży.

Również w Szwajcarii nie musisz rezygnować z naszych wysokiej jakości produktów. Od wielu lat jesteśmy wiarygodnym partnerem dla szwajcarskich firm. Po prostu skontaktuj się z nami, z przyjemnością Ci dostarczymy.

Chciałbyś sprowadzić nasze wysokiej jakości produkty na Węgry? Nie ma problemu. Skontaktuj się z przyjaznymi członkami naszego zespołu sprzedaży w dowolnym momencie, jeśli masz pytania i prośby.

Od ponad 50 lat produkujemy części toczone dla różnych gałęzi przemysłu. Pozwól nam przekonać Cię o naszych wysokiej jakości produktach również w Rumunii. Dzięki gwarantowanej niemieckiej jakości i punktualności z przyjemnością dostarczymy produkty w Rumunii.

Finlandia znana jest z malowniczych krajobrazów jezior. Z drugiej strony firma Lauble za wysokiej jakości części toczone. Możesz również skorzystać z naszego wieloletniego know-how w Finlandii. Niezależnie od tego, czy do Helsinek na południu, czy na dalekiej północy - z przyjemnością dostarczymy do Ciebie w Finlandii.

Nawet w północnej Europie nie musisz rezygnować z toczonych części firmy Lauble. Cieszymy się, że możemy dostarczyć Państwu nasze wysokiej jakości produkty w Szwecji.

Oprócz stolicy Sofii Bułgaria ma do zaoferowania przede wszystkim kontrastujące krajobrazy, takie jak wybrzeże Morza Czarnego, górskie krajobrazy w głębi lądu czy Dunaj. Z drugiej strony oferujemy części toczone - w najlepszym możliwym czasie i z najwyższą precyzją! Bez względu na to, gdzie w Bułgarii, z przyjemnością dostarczymy do Ciebie.

Części toczone do Portugalii – nie ma problemu. Czy to na południu, czy na północy, do Lizbony czy Porto. Chętnie dostarczymy Państwu nasze wysokiej jakości produkty w Portugalii.

Jesteśmy specjalistami w produkcji części toczonych według specyfikacji klienta. Skorzystaj z naszego wieloletniego know-how i doświadczenia w całej Wielkiej Brytanii. Szybko i celowo dostarczamy Państwu nasze wysokiej jakości precyzyjne części toczone. Bez względu na to, gdzie w Wielkiej Brytanii ich potrzebujesz.

Precyzyjne toczone części dla Szmaragdowej Wyspy — i to w rekordowym czasie? Nie ma problemu. Z przyjemnością dostarczamy Państwu nasze wysokiej jakości produkty do Irlandii. Porozmawiaj z nami, nasz przyjazny personel sprzedaży czeka na Twój telefon.

Od głębokiego południa Niemiec na daleką północ - nie ma problemu. Cieszymy się, że jesteśmy lojalnym dostawcą i partnerem dla naszego najbardziej wysuniętego na północ sąsiada Danii. Proszę skontaktuj się z nami. Jesteśmy tutaj, aby pomóc.

Od wielu lat utrzymujemy przyjazne stosunki z naszym sąsiednim krajem. Tam zawsze udowadnialiśmy, że jesteśmy solidnym i dobrym partnerem dla różnych branż. Dlatego nie wahaj się zamówić części toczonych, których potrzebujesz. Chętnie dostarczymy do Ciebie - do Holandii lub z Holandii.

Mieszkasz na Łotwie i potrzebujesz najlepszej jakości „Made in Germany”? Nie ma problemu. Czy to w Rydze, czy w pozostałej części Łotwy. Nigdzie nie musisz się obejść bez wysokiej jakości toczonych części firmy Lauble. Chętnie dostarczymy Ci dostawę w najlepszym możliwym czasie.

Firma Lauble to nowoczesna firma rodzinna i solidny partner biznesowy na Słowacji. Zapoznaj się z naszym portfolio produktów i nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie dostarczymy Państwu nasze części toczone na Słowacji.

Jesteśmy również wiarygodnym partnerem dla największego z trzech krajów bałtyckich, jeśli chodzi o bardzo złożone i precyzyjne części toczone. Przekonamy Cię również naszą jakością i niezawodnością dostaw. Porozmawiaj z nami, z przyjemnością dostarczymy Ci na Litwę.

Lauble GmbH Präzisionsdrehteile Globale Präsenz
DeutschlandFrankreichSpanienItalienÖsterreichPolenTschechienBelgienSchweizUngarnRumänienFinnlandSchwedenBulgarienPortugalUKIrlandDänemarkNiederlandeLettlandSlowakeiLithuania
LAUBLE

PRÄZISIONSDREHTEILE

PRECYZJA W NAJLEPSZYM CZASIE
Najlepsza jakość nie jest przypadkowa. Jest to wynik sumiennej pracy i konsekwentnego dążenia do perfekcji. Jesteśmy również certyfikowani zgodnie z normą DIN EN ISO 9001.
Lauble GmbH Logo Circle
Możliwości produkcyjne
Każdy, kto zna prawdziwą maszynę, zna również maszynę wirtualną
Lauble GmbH Logo Circle
Kontrola jakości
Najlepsza jakość nie jest przypadkiem, ale wynikiem rzetelnej pracy i kontroli jakości
Lauble GmbH Logo Circle
Oferty pracy
Lauble GmbH od ponad 50 lat specjalizuje się w precyzyjnej obróbce precyzyjnych części toczonych.

Nasi główni partnerzy

szybką produkcją
Najwyższa jakość jest wynikiem wysokiej jakości pracy i konsekwentnej kontroli jakości. (Posiadamy również certyfikat DIN EN ISO 9001)
Możliwości produkcyjne
DALSZE PRZETWARZANIE
Kontrola jakości
Szlifiernia
czyszczenie części
Depozyt

Dowiedz się tutaj o wszystkich nowościach

[Translate to Polish:]