LAUBLE

PRÄZISIONSDREHTEILE

Tokarz CNC (M/F/D)
PRECYZJA NAJLEPSZYM CZAS

Szybkie rezultaty czy maksymalna precyzja?

Z Lauble wybierasz jedno i drugie: nasza doskonale skomunikowana, szybka produkcja jest dostosowana do możliwie największej wydajności. Jednocześnie nasz wysokowydajny zespół zapewnia najwyższą jakość w najdrobniejszych szczegółach – od produkcji, przez dalszą obróbkę, po montaż.

Dzięki precyzyjnym częściom toczonym firmy Lauble, zawsze zaczynasz od bieguna..

Twoje zadania:

  • Niezależne programowanie i ustawianie krótkich i długich tokarek CNC
  • Niezależne tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej za pomocą naszego potężnego oprogramowania do zarządzania narzędziami
  • Przestrzeganie i zapewnienie terminów, specyfikacji jakościowych i docelowych
  • Optymalizacja przepływów procesów, narzędzi i czasów jednostkowych
  • Instruowanie, nadzór i prowadzenie operatorów maszyn i stażystów
  • Proces towarzyszący produkcji i monitorowanie jakości zgodnie z rysunkiem i planem testów
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i porządkowych
  • Utrzymanie parametrów procesu w naszych wydajnych systemach CAQ, MDE i BDE

Twój profil:

  • Idealnie ukończone z sukcesem szkolenie zawodowe na operatora maszyny do cięcia, mechanika przemysłowego, ślusarza lub mechanika precyzyjnego
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem metali
  • Gotowość do zmian
  • Doświadczenie w programowaniu CNC
  • Praca niezależna i świadoma jakości
  • Umiejętność pracy w zespole, poczucie odpowiedzialności i zaangażowania oraz rzetelność i elastyczność
  • Wysoka świadomość jakości i zaangażowanie w poszukiwanie inteligentnych rozwiązań
  • Pewne posługiwanie się powszechnym sprzętem pomiarowym
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Wiedza CAD idealnie w SolidWorks
Nasze korzyści